Ukryj tęczę w swoim włosach! #hiddenrainbow

Trendy w mediach społecznościowych zmieniają się jak w kalejdoskopie. Tydzień po tygodniu jesteśmy zaskakiwani kolejną porcją ciekawostek ze świata urody. Od niedawna serca kobiet podbijają tęczowe włosy. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj ten artykuł i zajrzyj pod #hiddenrainbow na Instagramie.

teczowe-wlosy.jpgKoloryzacja włosów to sposób na prawdziwe stylizacyjne szaleństwo. Nic tak dobrze nie podkreśli naszego charakteru, jak dopasowana fryzura. Jedne kobiety stawiają na stonowaną elegancję i wolą nie wyróżniać się z tłumu. Inne farbują włosy na ogniście czerwone odcienie i dumnie noszą je na głowie. Najważniejsze, aby styl fryzury pasował do osobowości.

Co to jest #hiddenrainbow?

W dużym skrócie można powiedzieć, że #hiddenrainbow to nowy sposób koloryzacji włosów. Jednak taka uboga definicja nie oddaje w pełni szaleństwa, jakie mają na głowie dziewczyny, które testują tę modę na sobie. W #hiddenrainbow chodzi o to, aby ukryć pasma w kolorze tęczy pod wierzchnią warstwą włosów. Wielobarwne włosy nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ale wystarczy poruszyć głową, aby tęczowe refleksy dało się zauważyć.

Fryzurę w stylu #hiddenrainbow można nosić na dwa sposoby.

1. Intensywnie tęczowe pasemka ukryte pod górną warstwą włosów można nosić w tajemnicy, co sprawdza się np. w szkole, na spotkaniach biznesowych i w sytuacjach, gdy fryzura musi być stonowana. Wystarczy rozpuścić włosy lub spiąć je w niski koński ogon, w którego środku ukryte będą kolorowe pasemka.

2. Druga opcja zakłada, że #hiddenrainbow chcemy pokazać całemu światu, bo lubimy nosić ekstrawaganckie fryzury. Wystarczy zebrać górną część włosów i zapleść je w cienki warkocz, kucyk lub wysoki koczek. Reszta włosów opadających na plecy i ramiona odsłoni ukrytą tęczę. To idealna fryzura na wakacyjne szaleństwo lub festiwal kolorów.

Dla kogo jest #hiddenrainbow?

To trend, który zawładnął mediami społecznościowymi w ostatnich kilku tygodniach. Prawie półtora tysiąca wyników na Instagramie potwierdza, że dziewczyny oszalały na punkcie tej mody. To sposób na podkreślenie niebanalnej osobowości lub wyrażenie siebie w ostatnich dniach słonecznych wakacji. Powinna spróbować go każda odważna i trochę szalona dziewczyna!