Rozjaśnij włosy… prostownicą. Blond Wand marki Pravana

blond-wand.jpgMarka Pravana specjalizuje się w produkcji kosmetyków do farbowania włosów.

Jednak tym razem stworzyła zupełnie coś nowego. O czym mowa? Chodzi o prostownicę rozjaśniającą kolor pasemek. Blond Różdżka, bo tak nazywa się ten gadżet, zrewolucjonizuje sposób stylizacji i pielęgnacji włosów.

Blond Wand, czyli Blond Różdżka, to prostownica i gadżet do rozjaśniania koloru włosów w jednym. Wyposażony jest w ceramiczne płytki, funkcję kontroli temperatury oraz długi kabel z obrotową końcówką. Do zestawu producent dołącza produkt rozjaśniający, przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Dzięki Blond Wand od Pravany podczas jednego zabiegu wyprostujesz i rozjaśnisz włosy.

Jak używać tego gadżetu? Na włosy nałóż krem z zawartością olejku kokosowego. Składnik ten odżywia, wzmacnia i chroni pasemka przed uszkodzeniami mechanicznymi i chemicznymi, wysoką temperaturą i szkodliwymi czynnikami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Produkt możesz zaaplikować na całą długość włosów lub tylko na końcówki. Równie dobrze na pasemka możesz nanieść dwie warstwy kremu. Pierwszą zaaplikuj od połowy długości, a drugą na końce włosów. W ten sposób uzyskasz efekt ombre. Następnie włosy podziel na sekcje i każdą z nich zawiń w folię aluminiową. Przy pomocy Blond Wand wyprostuj włosy.

Kiedy zobaczysz rezultaty? Te widać już po kilku sekundach. Włosy są jaśniejsze i proste, a do tego gładkie i wypielęgnowane. Co zyskujesz, stosując Blond Wand marki Pravana? Dzięki urządzeniu oszczędzasz i czas, i pieniądze. Tradycyjne rozjaśnianie w salonie fryzjerskim trwa około 40 minut, prostowanie zaś mniej więcej pół godziny. Co więcej, włosy nie są zniszczone, końcówki rozdwojone, a skóra głowy podrażniona. Czy Blond Różdżka zastąpi klasyczne techniki stylizacji i farbowania włosów?