Maska do włosów Hairdesser’s Invisible Oil Bumble and Bumble

hairdesser-rsquo-s-invisible-oil-bumble-and-bumble.jpgCzy aby na pewno wiesz, jak pielęgnować włosy? Jeżeli twoje pasemka są matowe, końcówki włosów rozdwojone, a skóra głowy jest podrażniona, to najwyższy czas zmienić kosmetyki. Wypróbuj maseczkę do włosów Hairdresser’s Invisible Oil Balm-to-oil Pre-Shampoo Masque marki Bumble and Bumble.

Maska od Bumble and Bumble przeznaczona jest do pielęgnacji włosów bardzo suchych i zniszczonych. Hairdresser’s Invisible Oil Balm-to-oil Pre-Shampoo Masque zapewnia dogłębną regenerację, nawilżenie i odżywienie. Dzięki kremowej i lekkiej formule wygładza i nabłyszcza włosy, zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się pasemek. Sprawia, że kosmyki stają się miękkie w dotyku i puszyste, ale nie obciążone. Maseczka marki Bumble and Bumble zawiera wiele naturalnych substancji, wśród których znajdziemy: olejek kokosowy, olejek arganowy, olej makadamia, olejek z pestek słonecznika. Substancje te zapewniają odżywienie nie tylko włosom. Dbają także o prawidłową kondycję skóry głowy. Eliminują łupież, uczucie swędzenia i inne skórne choroby.

Jak stosować maseczkę do włosów Hairdresser’s Invisible Oil Balm-to-oil Pre-Shampoo Masque marki Bumble and Bumble?

Niewielką ilość kosmetyku nałóż na palce, a następnie rozgrzej w dłoniach. Produkt nanieś na całe włosy oraz skórę głowy. Po upływie około 20 minut maseczkę zmyj ulubionym szamponem. Włosy pozostaw do wyschnięcia lub wysusz suszarką, modelując loki (lub inną fryzurę) na szczotce. Pamiętaj, że Hairdresser’s Invisible Oil Balm-to-oil Pre-Shampoo Masque jest kosmetykiem przeznczonym do spłukiwania. Jeżeli nie zmyjesz maseczki, włosy mogą stać się tłuste i posklejane. Kosmetyku marki Bumble and Bumble należy używać raz w tygodniu.

Maseczka do włosów Hairdresser’s Invisible Oil Balm-to-oil Pre-Shampoo Masque marki Bumble and Bumble zamknięta jest w białym słoiczku. W zestawie Hairdresser’s Invisible znajdziemy również szampon bez zawartości wysuszających substancji oraz odżywkę z olejkami kosmetycznymi.