Dafni – szczotka do prostowania włosów.

Szczotka, która prostuje włosy? Tak, Dafni działa w taki sposób! Jeżeli rano nie masz czasu ułożyć fryzury, a używanie prostownicy męczy cię, ten gadżet jest dla ciebie. Zobacz, jak w pięć minut uczesać się na każdą okazję.

dafni.jpgDafni to ceramiczna szczotka, która służy do prostowania włosów. Stworzono ją z myślą o kobietach, którym zależy na tym, aby rankiem zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Gadżet polecany jest także dziewczynom ceniącym sobie piękny wygląd, zdrowe włosy i idealnie wymodelowaną fryzurę. Jak działa Dafni? Urządzenie utrzymuje stałą temperaturę 185°C, dzięki czemu zabezpiecza włosy przed uszkodzeniem, wysuszeniem i zniszczeniem. Wypustki szczotki chronią skórę głowę przed podrażnieniami. Ceramiczne płytki i technologia poprawiająca pielęgnację włosów sprawiają, że Dafni jest bezpiecznym i skutecznym gadżetem fryzjerskim.

Jak stosować prostującą szczotkę Dafni?

Najważniejszą zasadą jest to, aby stylizować suche włosy. Jeżeli prostowałabyś mokre pasemka, mogłabyś je po prostu spalić. Zanim użyjesz ceramicznej szczotki, dokładnie rozczesz włosy. Możesz także nałożyć na pasemka kosmetyk termoochronny, wygładzający lub kondycjonujący. Dafni nagrzewa się bardzo szybko i po chwili jest gotowa do użytku. Następnie wyprostuj włosy; upewnij się, że każdy z kosmyków dociera pomiędzy wypustki szczotki i dotyka ceramicznej powłoki. Po kilku minutach twoja nowa fryzura jest już gotowa.

Nie zapomnij, że po każdym użyciu szczotkę Dafni należy wyczyścić z włosów i łupieżu. Po zakończonym zabiegu na włosy nałóż kosmetyk wygładzający i nawilżający. Możesz zastosować jedwab w sprayu, odżywkę bez spłukiwania lub olejek kosmetyczny. Pamiętaj, aby ze szczotki Dafni korzystać raz lub dwa razy w tygodniu. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko przesuszenia i osłabienia włosów. A z nową fryzurą na pewno będziesz czuła się pięknie i atrakcyjnie.