Często olejujesz włosy? Ten kosmetyk jest dla Ciebie!

Firma L’oreal jest znaną i docenioną przez rzesze kobiet marką. Oprócz znakomitych kosmetyków do makijażu może poszczycić się bardzo dobrej jakości kosmetykami do włosów, często bardzo specjalistycznymi, dostosowanymi do wszelkich problemów z włosami. Na szczególną uwagę zasługuje szampon oczyszczający L’oreal Pure Rescource. Jak działa i po co został stworzony?

l-rsquo-oreal-pure-rescource.jpgL’oreal Pure Resource to szampon, który polecany jest wszystkim kobietom, które na co dzień poddają włosy wielu zabiegom kosmetycznym oraz często używają silnych środków do układania fryzury.

Jeśli zatem używasz często pianki do włosów, żelu lub lakieru do włosów musisz pamiętać, ze mycie włosów zwykłymi szamponami nigdy nie oczyści ich do końca. Mikroskopijne pozostałości po kosmetykach osadzają się na włosach i w upływem dni i miesięcy niekorzystnie wpływają na ich kondycję i strukturę a ponadto blokują wnikanie we włókna włosów i cebulek drogocennych składników.
Szampon stanowi też świetną równowagę dla wszystkich pań, które są fankami olejowania włosów– wiadomo, ze olejki do włosów są drogocenne i niezastąpione w pędzie po piękne i zdrowe włosy. Nie każdy szampon poradzi sobie z całkowitym ich usunięciem z włosów. Po pewnym czasie na naszych puklach zachodzi efekt, który można porównać z efektem domina: źle spłukany olejek zostaje na głowie zbierając wszelkie zanieczyszczenia i powodując oleistość włosów. Następne olejowanie, następne pozostałości…za tydzień ponownie… wkrótce zamiast pomagać- szkodzimy naszym włosom zaburzając ich równowagę. Ratunkiem okaże się dobry szampon oczyszczający.

Szampon L’oreal Pure Resource dokładnie oczyści nasze włosy i skórę głowy, ponieważ zawiera przeciw-utleniającą witaminę E, a jego skład oparty jest na bazie wody oczyszczonej. Szampon usprawnia mikro-krążenie w skórze, przez co jest ona lepiej chroniona i odżywiona, oraz zdrowa i oczyszczona z wszelkich toksyn i zanieczyszczeń.

Aby szampon spełniał swoje zadanie wystarczy używać go raz tygodniu lub- przy bardziej obciążonych kosmetykami i olejowaniem włosach- co 3-4 dni.