Pomachaj odrostom na pożegnanie. Jednym, szybkim gestem.

W dzisiejszych czasach żyjemy coraz szybciej i intensywniej, cierpimy na chroniczny brak czasu, uciekają nam dni i miesiące, koncentrujemy się na najważniejszych rzeczach dnia codziennego i nagle, gdy nadchodzi ważne spotkanie, wydarzenie, impreza, randka spoglądamy w lustro i… do naszej świadomości dochodzą dwie informacje jednocześnie: po pierwsze wyhodowałyśmy gigantycznych rozmiarów odrosty, a po drugie nasz fryzjer nie przyjmie nas z dnia na dzień bo ma napięte terminy. Co robić?

l-rsquo-or-eacute-al.jpgFirma L’Oréal wyciągnęła pomocną dłoń do wszystkich zabieganych kobiet i wypuściła na rynek genialne w swej prostocie, łatwe i szybkie w użyciu preparaty w sprayu maskujące odrosty z którymi możemy teraz pożegnać się szybko i w dodatku w zaskakująco prosty sposób.

L’Oréal Professionnel Hair Touch Up Spray działa na zasadzie znanego już wszystkim kobietom suchego, genialnego w swej prostocie szamponu (wstrząśnij, spryskaj suche włosy, przeczesz dłonią i gotowe), szybko i skutecznie daje włosom naturalny efekt, natychmiast je pokrywa kolorem i bardzo dobrze się wchłania. Jest bezpieczny, szybko schnący, trwały w stosowaniu i dostępny w czterech odcieniach: czarny, brązowy, jasny brąz i ciemny blond po to, by każda z kobiet mogła jak najbardziej precyzyjnie dopasować odpowiedni produkt do swojego koloru włosów.
Producent zapewnia ponadto, ze spray daje bardzo dobry, naturalny efekt i precyzyjnie pokrywa niechciane odrosty nie zostawiając przy tym drastycznych przejść tonalnych, co znaczy, że po użyciu sprayu Twoje pokryte kolorowym sprayem odrosty nie będą się nagle odróżniać innym, nienaturalnym odcieniem.

L’Oréal Professionnel Hair Touch Up Spray bardzo łatwo się zmywa- pozbędziesz się go przy pierwszym myciu włosów, aby dać w końcu pole do popisu swojemu fryzjerowi. Bo- nie ukrywajmy- my po prostu lubimy chodzić do fryzjera. Ale teraz dzięki firmie L’Oréal mamy dodatkowy oręż w walce o piękny wygląd.