Lepsza niż olejki do włosów: maska Nanoil z keratyną

Lepsza niż olejki do włosów - maska Nanoil z keratyną

Olejki zawładnęły naszą pielęgnacją włosów. Czy aby na pewno zawsze są dobrym wyborem? Czasami warto sięgnąć po coś silniejszego. Coś, co odbuduje zniszczone włosy szybko i skutecznie. Coś tak dobrego, jak maska do włosów Nanoil z hydrolizowaną keratyną. Odkryj regenerację na najwyższym poziomie!

Zniszczone włosy mają to do siebie, że trudno je zregenerować. Nie jest łatwo cofnąć wszystkie złe rzeczy, którymi zapracowało się na cienkie, łamliwe i rozdwajające się pasma. Jeśli nie dbałyśmy o włosy latami, to czy możemy przywrócić im piękno w kilka tygodni? No jasne! Ale potrzebujemy Nanoil Keratin Hair Mask – najlepszej maski do włosów zniszczonych i wymagających odbudowy.

Zbawienna dla włosów keratyna

Nanoil wie, że kluczem do sukcesu w pielęgnacji włosów (niezależnie od ich rodzaju) jest stosowanie takich kosmetyków, które zawierają niezbędne im składniki. W przypadku zniszczonych pasm zbawienna jest keratyna, białko budulcowe. Tylko ona jest w stanie zregenerować włosy, odbudować ich strukturę i wzmocnić je od środka. Choć nie każda keratyna działa tak samo – na szczęście w Nanoil Keratin Hair Mask zastosować hydrolizowane cząsteczki keratyny, które charakteryzują się lepszą wchłanialnością, bo są mniejsze. Łatwiej wnikają we włosy, a więc działają od środka. Szybko i skutecznie regenerując włosy.

Co zawiera ta maska do włosów?

Keratyna się tutaj głównym składnikiem. Tym najważniejszym, który sprawia, że formuła tak dobrze radzi sobie z pielęgnacją włosów zniszczonych. Ale cząsteczki keratyny to nie jedyne, co znajdziemy w składzie – w Nanoil Keratin Hair Mask dodatkiem o bardzo ważnym działaniu jest panthenol (prowitamina B5). To ona odpowiada za zachowanie prawidłowe nawilżenia i uelastycznia włos wespół z lekkimi, łatwo zmywalnymi silikonami.

Działanie Nanoil Keratin Hair Mask

Za świetnie skomponowanym składem, pięknie pachnącą formułą i niezwykle eleganckim opakowaniem kryje się jednak to, co najważniejsze – działanie maski do włosów Nanoil z keratyną. Zachwycające od pierwszego użycia i spełniające wymagania nawet najbardziej kapryśnych włosomaniaczek. Jak działa Nanoil Keratin Hair Mask?

  1. Wzmacnia włosy, odbudowując je od środka.
  2. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek.
  3. Wygładza pasma od pierwszego użycia.
  4. Nadaje włosom miękkość.
  5. Uelastycznia pasma i ogranicza ich łamliwość.
  6. Wzmacnia cebulki, hamując wypadanie włosów.
  7. Ochrania przed słońcem, temperaturą itp.

Przyjemność pielęgnacji

Co ważne, nie trzeba poświęcać wiele, żeby zregenerować swoje włosy w domu. Wystarczy stosować keratynową maskę do włosów minimum raz w tygodniu, nakładając ją na umyte i odciśnięte z nadmiaru wilgoci włosy na 15-30 minut. Oczywiście maskę należy po tym czasie spłukać, a następnie wysuszyć włosy i wystylizować jak zwykle (lub zostawić do wyschnięcia).

Nanoil Keratin Hair Mask udowadnia, że pielęgnacja i odbudowa włosów w domu nie muszą być trudne. Sprawdź to sama!