5. Macadamia Natural oil, Healing Oil Treatment

OPIS I WYGLĄD:

macadamia-natural-oilOlejek zamknięty w plastikowej butelce z pompką zakończoną okazałym, ale bardzo wygodnym aplikatorem (przypomina on aplikator, w jaki często wyposażane są popularne mydła w płynie). Nie stanowi on ujmującego estetycznie widoku, jednak jest bardzo dogodny w użyciu – nie trzeba brać butelki w dłoń, aby zaaplikować olejek, dzięki czemu zyskujemy swobodę podczas nakładania go.

Na tle innych produktów z olejkami Macadamia NATURAL OIL nie grzeszy spektakularnym wyglądem. Jest to po prostu solidna, praktyczna buteleczka o pojemności 125 ml. Produkt jest bardzo wydajny, a cała jego moc i urok skrywa się we wnętrzu,

Macadamia NATURAL OIL stanowi bowiem bogactwo dwóch bardzo prestiżowych olejków: makadamia i arganowego.

Olej makadamia odpowiada za gładkość i blask włosów, nadaje się świetnie do pukli o średniej porowatości, bardzo łatwo się wchłania. Zawiera rzadki kwas tłuszczowy z grupy omega – 7 zwany oleopalmitynowym. Ten kwas zawiera z kolei unikatowy składnik, identyczny jak sebum wytwarzane przez ludzką skórę. Uzupełnia zatem jego niedobory w skórze głowy, hamując wysuszanie, lub neutralizuje jego nadmiar sprawiając, że włosy przestają się przetłuszczać. Olej makadamia odżywia włosy, wzmacnia je i zapewnia blask oraz sprężystość.

Olej arganowy – działa niczym tarcza ochronna na włosy. Wzmacnia je i zabezpiecza przed zniszczeniem. Świetnie regeneruje zniszczone włosy i zapobiega ich łamliwości. Nawilża i nabłyszcza włosy, odżywia skórę głowy i zapobiega łamaniu się końcówek.

Macadamia NATURAL OIL nie zawiera szkodliwych chemicznych substancji, parabenów, silikonów ani SLS, SLES.

SPOSÓB UŻYCIA:

Macadamia NATURAL OIL nakłada się na włosy (wilgotne lub suche) Wystarczy około 5 ml. Olej trzyma się na włosach od 30 min do dwóch godzin. Po tym czasie olej należy zmyć z włosów. Aby wzmocnić kurację, można go nakładać na suche końcówki włosów (wówczas nie trzeba zmywać olejku).

PLUSY:

  • dobrze skomponowane olejki wysokiej jakości
  • pozbawiony parabenów, siarczanów, SLS, SLES
  • wydajny
  • bardzo skuteczny
  • nadaje się do olejowania
  • nie testowany na zwierzętach
  • łatwa aplkacja

MINUSY:

  • niezbyt przyjemny, intensywny zapach
  • nieco „toporny” wygląd produktu