9. Schwarzkopf Essence Ultime Crystal Shine

OPIS I WYGLĄD:

schwarzkopf-essence-ultime-crystal-shineRóżowe serum nabłyszczające włosy marki Schwarzkopf w zasadzie niewiele ma wspólnego z naturalnym olejkiem, ponieważ jego przeznaczenie jest nieco inne niż – w założeniu – posiadają naturalne oleje. Essence Ultime Crystal Shine nie został stworzony po to, by dogłębnie regenerować i odżywiać włosy, lecz po to, by nadać im natychmiastowego blasku i zapewnić piękny wygląd każdemu rodzajowi pukli. W odżywce pojawia się naturalny olejek, nie jest on jednak czołowym składnikiem produktu. Essence Ultime Crystal Shine nie wygląda nawet jak tradycyjne olejki naturalne. Nie ma żółtej barwy, a jego zapach jest mocny, słodki i cukierkowy.

Został on stworzony przede wszystkim po to, aby kobiety z szorstkimi, matowymi włosami nie musiały martwić się ich wyglądem (zwłaszcza kiedy mają w planach wielkie wyjście, bankiet, publiczne wystąpienie, randkę itd.) Za każdym razem, kiedy włosy wymagają natychmiastowego „tuningu” i potrzebują olśniewać blaskiem i wytwornością – z pomocą nadchodzi odżywka Essence Ultime Crystal Shine.

Kosmetyk jest zamknięty w niewielkiej butelce, o pojemności 75 ml.

Essence Ultime Crystal Shine wyposażono w niewielką pompkę, która działa sprawnie i pomaga aplikować odżywkę. Nie potrzeba nakładać go wiele na włosy, z tego względu jest on dosyć wydajny i wystarczy na ponad miesiąc używania. Essence Ultime Crystal Shine ma przyjemna, różową barwę. Wzbogacono go olejkiem z pestek moreli, który bardzo dobrze nabłyszcza włosy i kondycjonuje je. Zawiera on około 70% kwasu oleinowego z grupy omega – 9. Jest ratunkiem dla wyjątkowo osłabionych i odwodnionych włosów. Odpowiada za ich sprężystość i dobry wygląd. Olej z pestek moreli polubią również kobiety, które mają kręcone włosy, ponieważ podkreśla on naturalny skręt włosów. Dzięki niemu pukle stają się wygładzone, a końcówki zabezpieczone przed uszkodzeniami.

SPOSÓB UŻYCIA:

Etykieta produktu nie wyjaśnia szczegółowo, w jaki sposób należy stosować odżywkę. Wiadomo jedynie, że można stosować go przed myciem głowy, po umyciu włosów i jako wykończenie stylizacji włosów. Nie jest określony czas trzymania oleju na włosach. Nie ma też żadnej informacji na temat tego, czy serum powinno się znaleźć na suchych, czy wilgotnych włosach (a może takich i takich?).

PLUSY:

  • ciekawy wygląd
  • ładny zapach
  • świetnie nabłyszcza włosy
  • zawiera filtr UV
  • dyscyplinuje włosy
  • łatwa aplikacja

MINUSY:

  • nie nadaje się do olejowania skóry głowy
  • niewielka ilość naturalnego olejku
  • niejasny sposób użycia